tulemus: 88-69
veerandajati: 1. 24-10 2. 23-18 3. 21-26 4. 20-15
statistika: Erik 23pts. 14lp. 1bl. , Raul 12pts. 11lp. , Mihkel 10pts. 12lp. 10 rs. 6 vl., Andres 9pts. 4lp. 3 vl. 2rs. , Sergei 8pts. 1bl 5lp. 1vl. 3rs.. , Anthony 5pts. 3ko. 2rs. 2vl. , Heigo (1bl. 3lp. 3 vl. 2rs.) ja Taaniel (1vl.)ülejäänud.

Mängu kokkuvõte:
Mäng algas meie poolt üsnagi aktiivselt, saime juba viie esimese minutiga initsiatiivi enda kätte ning kasvatasime vahe suuremaks kui kümme punkti. Eelkõige seda tänu üleolekule lauapallide hankimisel ja edukatele kiirrünnakutele. Esimese poolajaga loodud 20 punktiline edu aga uinutas meid ning vastased alustasid teist poolaega 12-2 spurdiga. Peale seda võtsime aja maha, võtsime end kokku ning sujuvalt mängisime vahe jällegi turvaliseks. Mis ei lubanud vahel siiski liiga suureks minna oli vastaste hea tabavus vikerkaare (kolmepunkti) joone tagant ja Frederiku ning Raido edukas tegutsemie rünnakul. Viimane veerandaeg kujutas endast mängu lõpuni mängimist, reaalset ohtu enam ei tekkinud, ning lõpp numbrid vormistas andres ilusa lay-upiga. Teise veerandaja lõpus sündis ka meie esimene alleyoop Mihkli ja Erik "helikopter 99%" Lutsu koostöös. Seda võib näha ka videokokkuvõttes põgusalt (kef kaameratöö kahjuks) Kui millegi kallal viriseda siis abistav kaitse pole veel päris heal tasemel. See ilmselt mängijate vähesest kokkumängust, kuid võrreldes esimese mänguga oli juba paranemise märke ja usutaval see nüüd mäng-mängult veelgi paraneb. Otsaaut on arvutis välja töötatud ja peagi jõuab ka teieni kallid mängijad. :D Organiseeritus rünnakul vajab samuti pisut Lihvi. Üldiselt jääme siiski mänguga rahule, kuna võitjate üle kohut ei mõisteta.