aeg: 04.12 18:30stuudium, publik: 3 (ilmselge üleskutse)
tulemus: 84:63

veerandajati: 1.27-16 2. 14-9 3. 27-20 4. 16-18
statistika: Erik 17, Gert 16, Heigo 15, Anthony 13, Mihkel 12, Taaniel 10, Raul L. 2.

Mängu kokkuvõte:
Mängueelne pisutine ärevus kuna võiskond oli võitnud teisi vastaseid pea samade vahedega kui meie osutus tarbetuks. Kohe mängu alguses haarasime ohjad ning sisuliselt otsustasime mängu saatuse esimese veerandajaga, mille võitsime 27-16. Meil oli ka omajagu õnne, sest visketabavus oli harukordselt kõrge esimesel neljandikul. Teine veerandaeg ei kujunenud küll resultatiivseks, kuid kuna vastased ei suutnud sedagi võib üldjoontes rahule jääda. Kuigi kõik peale kolmandat veerandaega püstitatud eesmärgi (pluss 40, kokku 100 vastastel alla 60-ne)jäid täitmata tahaks üldjoontes mänguga rahule jääda, kuna võitjate üle kohut ei mõisteta. Edaspidi peame õppima ka edusesius lõpuni mängima, viimased veerandajad on meil eranditult kõigis mängudes olnud kõige nõrgemad nii punktiliselt kui ka võrreldes vastastega, lubame neid lähemale ning rikume korvidevahet. Kui veel nuriseda siis laua blokeerimata jätmise tõttu andsime ära umbkaudu 10-16 punkti. Rünnaku kohta nagu liiga palju ei tahaks halvasti õelda, ilmselt peame ka pisut organiseeritust sisse tooma ühe lihtsa liikumise näol.